chirurgia plastyczna

solv
ith

chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny interesującą się korekcją prawdziwych względnie odczuwalnych defektów ciała. Dążenie do piękna towarzyszy ludziom od dawna. Na nieszczęście natura nie zawsze daje nam to czego potrzebujemy. Chirurgia plastyczna zapewnia nam możliwość zrealizowania marzeń o pięknie własnego ciała i wspiera w odzyskaniu pewności siebie. Jedną ze specjalizacji Kliniki jest chirurgia plastyczna. Umożliwia poprawę wizerunku buzi i ciała, modelowanie sylwetki, jak również wyeliminowanie problemów z intymnymi częściami ciałka. Wiecznie staramy się dostosować najskuteczniejszą i najbardziej optymalną dla danego pacjenta strategię leczenia. Wieloletnie doświadczenie zawodowe, oraz dostęp do najnowocześniejszych sprzętów oraz technologii pozwala nam na osiąganie doskonałych wyników. Operacje wykonywane są przez sławnych ekspertów, jacy mają za sobą sporo lat pracy. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo ulepszyć wygląd swojego nosa, uszu, biustu bądź dłoni, jesteśmy w stanie poradzić sobie z wszelkim problemem.
Chirurgia plastyczna to znakomita dyscyplina medycyny, jaka wymaga ogromnej wiedzy i specjalnych sztuki. W zakresie jej działalności leżą nie tylko ulepszenie wyglądu pacjenta, aliści także rekonstrukcje uszkodzonych kompleksów tkankowych czy leczenie dużych oparzeń. Flagowym celem chirurgii plastycznej to wykształcenie i połączenie środowiska dlatego też stworzyliśmy pismo naukowe. Stało się ono doskonałym narzędziem do rozprzestrzeniania wiedzy i dzielenia się istotnymi spostrzeżeniami dotyczącymi problemów towarzyszących dziennej praktyce klinicznej.
Zabiegi chirurgii plastycznej realizujemy także przy okazji operacji ortopedycznych. Nierzadko stosujemy wówczas komórki macierzyste pacjenta, wzięte z tkanki tłuszczowej.