Chirurgia plastyczna

solv
ith

Jeśli chcecie przeprowadzić zabieg podnoszenia piersi i równomiernie pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie jest go za wiele. Proponujemy skorzystać z prekursorskiej metody powiększania biustu tłuszczem osobistym.
Wskutek nowatorskiej technologii, która była poddana drobiazgowym badaniom klinicznym, wolno powiększyć piersi autologicznym tłuszczem, bez wykorzystania implantów piersi.

Zawodowcy

Chirurg od nosów niekoniecznie po mistrzowsku polepszy brzuch. Fachowiec od implantów piersi niekoniecznie wykona znakomitą rekonstrukcję po mastektomii. Warto przeznaczyć czas na odnalezienie specjalisty w tej części ciała, jaka ma być korygowana. Tutaj sporo elementów wpływa na maksymalnie satysfakcjonujący efekt finalny.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

nierzadko bywa jednym sposobem walki z defektami urody i wiążącymi się z nimi kompleksami. Utworzyliśmy prekursorską filozofię działania, starając się bezkonfliktowo powiązać medycynę oraz sztukę. Dzięki pasji i zaangażowaniu realizujemy marzenia, przywracamy pewność siebie i poprawiamy jakość życia wielu jednostek.