Dlaczego właśnie nasze drzwi wewnętrzne – Agmar

solv
ith

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu.

Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom oraz odizolowanie od czynników zewnętrznych.
Drewno od wielu lat służy człowiekowi jako surowiec budowlanyjak również ozdobny. Różnorodność struktury a także odcieni sprawia, że każdy towar wytworzony z tego surowca jest jedyny w swoim rodzaju jak również niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji tudzież indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona struktura jak również wysokiej jakości drewno, co gwarantuje solidność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne jak również wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie a także dodatkowo staramy się troszczyć się o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest przez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy wyłącznie farb ekologicznych.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W naszym katalogu znajdą Państwo przeważnie wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym dzięki innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie a także dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe tudzież ramiakowe oraz drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się zrealizować oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki jak również nienagannie dopasowane wkładki tudzież klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale również rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki tudzież szyldy w różnych stylach i kolorach, co umożliwia zaprojektowanie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo ościeżnice, wizjery, progi jak i inne dodatki niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy także produkty wykonywane wedle indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju tudzież za granicę

Drzwi tudzież inne produkty związane ze stolarką drzwiową wytwarzane przez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna lista sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się także dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.