skrzynie i kufry

solv
ith

Mogłoby się wydawać, iż ściany w pokoju sypialnym nie potrzebują ozdabiania, bo spędzamy tam czas prawie tylko idąc spać. Nic bardziej mylnego – w schludnie wyprawionym wnętrzu przyjemniej się zasypia!
Bez względu na to, które warianty wykończenia ścian w pokoju sypialnym bierzemy pod uwagę, najczęściej myślimy przede wszystkim o ścianie za wyrem (za jego podgłówkiem). Dlaczego? Gdyż przeważnie dajemy łóżko w taki sposób, żeby wchodząc do pokoju zobaczyć je w pełni, a co za tym idzie – planujemy pomieszczenie tak, aby dekoracje koncentrowały się około niego – a wszystko było widoczne przez uchylone drzwi z korytarza.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki zatem sposób upiększyć ściany w sypialni?
Ściana w pokoju sypialnym udekorowana farbą
Malowanie farbami to najprostszy oraz najszybszy sposób na ich udekorowanie – jedynie w sytuacji oczywiście malujemy całą ściane tym samym kolorem (czy też nawet każdą ze ściany różnym, ale bez podziałów w obszarze jednej płaszczyzny). Jakie kolory powinniśmy selekcjonować do pokoju sypialnego? Jasne i stonowane, które|jakie będą dobrze działać wypoczynkowi? Nie do końca – to, w jakim sąsiedztwu czujemy się najlepiej, jest bowiem kwestią osobistą i nie powinniśmy w tej kwestii ulegać uciskom. W sytuacji gdy lubicie wnętrza pastelowe – pomalujcie sypialnię pastelami, jeśli zawsze myśleliście o czarnej ścianie za łóżkiem – podobnie należy się tego trzymać. Tylko w sprawie czerwonego koloru podpowiadalibyśmy stosowanie go z dystansem – dowiedziono, że bycie w pokojach o czerwonych ścianach wzbudza agresję.